Tekstylia - co i  jak skupujemy i jak działamy:

Termin realizacji do 3 dni. Płatność gotówka, przelewem, przedpłatą 100%. Poziom cenowy różny, w zależności od produktów, rodzaju tekstyliów, 1 - 4 zł za kilogram (netto). Tkaniny i tekstylia odbieramy z całego kraju naszym transportem. Aby rozpocząć transakcję potrzebujemy kilka zdjęć stanu magazynowego oraz krótką specyfikację towarów które są na zbyciu, czyli ilość, rozmiary, kolory, bez szczegółów, informacje ogólne. Transport po naszej stronie lub zwrot kosztów dostawy do naszego magazynu. Kontakt do nas poprzez formularz formularz kontaktowy.

Skup tekstyliów, tkanin i dzianin 731-60-50-40

Więcej informacji:

Oferta dla firm odzieżowych i producentów ubrań oraz wszelkiej galanterii. Dla podmiotów które w swoich magazynach posiadają zbędne już dla nich nadwyżki magazynowe towarów posezonowych lub z zakończonych kolekcji a których nie są w stanie sprzedać z powodu braku rozmiarówki czy też zakończonego popytu spowodowanego zmianą sezonu. Asortyment taki możemy odkupić jako stoki magazynowe, np. konfekcję ubraniową, stołową, pościelową, odzież typu bluzki, spodenki, koszulki. Dodatki takie jak rękawiczki, czapki, artykuły bieliźniane, torebki, torby, ręczniki, szale itp. Produkty muszą być NOWE z metkami I W ILOŚCIACH HURTOWYCH.

Skup produktów tekstylnych. Drodzy właściciele i menedżerowie firm, przyszli kontrahenci. Towary które zalegają Wam w magazynie nie są nam potrzebne, podobnych produktów posiadamy dostatecznie dużo ale możemy je odkupić uwalniając Was od nadmiaru niepotrzebnego towaru który trzymacie na paletach, w pudłach czy na stertach. 

Zasada którą należy wziąć pod uwagę: To Państwo chcecie bardziej sprzedać nam swój towar niż my chcemy go kupić. To Państwo wyznaczacie poziom cenowy który nas powinien zachęcić do kupienia go. Tylko w przypadku kiedy zechcą Państwo pozbyć się swoich nadwyżek towarowych, bez względu na pierwotną ich cenę produkcji lub zakupu, wtedy możemy je kupić płacąc ostatecznie gotówką, przelewem lub przedpłatą.  Zakupione przez nas Wasze zalegające w magazynie tkaniny i tekstylia to sposób dla Państwa na uruchomienie dodatkowych środków finansowych i zwiększenie płynności finansowej, oraz uporządkowanie gospodarki materiałowej. Zajmujemy się tym 25 lat, skup tkanin i dzianin, tekstyliów, tak długoletnie doświadczenie i praktyka gwarantują konkretne i dynamiczne działania z naszej strony i jak dotąd zadowolenie obu stron.