https://stoki-tkanin.v.1cart.eu/pl/offer Tkaniny, Dzianiny, Stoki, tanie tkaniny, tkaniny szlachetne, tkaniny bawełniane, hurtownie tkanin, tkaniny indyjskie, tkaniny włoskie, skup tkanin, sklepy stacjonarne, nadwyżki tkanin, bogate wzornictwo, stoki tkanin - RHMix

Działalność naszej firmy to rok 1997. Zaczęliśmy od dwóch sklepów, Tanie Tkaniny Bytom i Tanie Tkaniny Sosnowiec. Asortyment który zaproponowaliśmy od pierwszych dni działalności sprawił ze sklepy zyskały klientów z dnia na dzień. Pierwsze nasze ceny to wszystko po 5 zł brutto w cenie detalicznej i 3 zł cena hurtowa. Ceny nigdzie niespotykane a gatunki tkanin szlachetne: bawełna i wełna z naszych rodzimych wtedy produkcji tkanin. Był to czas kiedy mieliśmy nawiązaną współpracę z wieloma hurtowniami tkanin indyjskich, włoskich oraz polskich. W dalszej kolejności nawiązaliśmy współpracę z polskimi producentami tkanin i dzianin i wykupywaliśmy od nich tkaniny z nadwyżek produkcyjnych. Takie firmy jak Pamotex, Silesiana w Dzierżoniowie, Bielbaw i Bieltex lub Orzeł z tkaninami lnianymi, były przez nas odwiedzane a ilości kupowanych tkanin coraz większe. Następnie firma Zwoltex i wyroby frotte. Sprowadzany w ilościach cało samochodowych  asortyment tkanin i dzianin wymógł na nas uruchamianie większej ilości sklepów z pod szyldu Tanie Tkaniny. Docelowo mieliśmy ich 18 w całym kraju. Tanie Tkaniny był szyldem coraz bardziej znanym w świecie tkanin i dzianin oraz w branży odzieżowej.

Do wszystkich naszych sklepów z pod szyldu Tanie Tkaniny dostarczaliśmy co tydzień tkaniny i dzianiny o bogatej kolorystyce, wzornictwie i specyficznej urodzie, tzw Tkaniny Cukiereczki. Mimo że w krótkim czasie nasza firma rozwinęła się do kilkunastu oddziałów w Polsce, to również nasz pomysł na skup tkanin zjednoczył sobie wielu chętnych. Firmy oferowały nam atrakcyjne towary, były to tzw stoki tkanin i dzianin w niezwykle niskich cenach, warunkiem takich cen były zakupy w ilościach mocno hurtowych liczonych w dziesiątkach tysięcy metrów tkanin.. Cały asortyment materiałów do szycia odzieży oraz cały nasz stan tkanin tapicerskich sprowadzaliśmy i sprowadzamy i dzisiaj z pominięciem hurtowni tkanin i importerów tkanin i dzianin, nasze ceny są zdecydowanie niskie i nie mające sobie równych w branży. Slogan Tanie Tkaniny który został przez nas wprowadzony w latach 90 tych jest aktualny do dzisiaj i chociaż ma już wielu naśladowców to jednak jesteśmy z nim kojarzeni wyjątkowo. Do dzisiaj naszymi klientami są inne sklepy z tkaninami, stacjonarne  online. Duża część naszych produktów pochodzi z fabryk włoskich, indyjskich, indonezyjskich. Wykupujemy duże cało kontenerowe partie tkanin a to umożliwia nam utrzymać wciąż umiarkowaną cenę i ciekawe różnorodne gatunki. Na chwile obecną sklep w Bytomiu ma się całkiem dobrze a naszą ofertę wzbogaciliśmy w serwisie www.sklep-tanie-tkaniny.pl Nasza stała oferta dla Klientów to niska cena, niepowtarzalność wzorów i rodzajów tkanin, nie sezonowa sprzedaż. Wiosna dostępne są u nas tkaniny nie tylko letnie ale też asortyment tkanin jesiennych a na jesieni nie skupiamy się na sprzedaży tkanin z kolekcji jesień - zima ale posiadamy w swojej ofercie tkaniny letnie takie jak żorżeta, tiul, szyfon, woal, cienka bawełna, len, jedwab. Oprócz tkanin i dzianin odzieżowych posiadamy niezwykle szeroką ofertę tkanin tapicerskich i dekoracyjnych na narzuty, do wystroju wnętrz, do szycia poduszek dekoracyjnych i innych ozdób.

Zarówno w sklepach stacjonarnych z tkaninami jak i w sklepach online pod szyldem Tanie Tkaniny oferujemy ceny detaliczne dla Klientów indywidualnych jak i ceny hurtowe dla sklepów, pracowni szyjących, zakładów krawieckich itp. Do hurtu oferujemy małe i zgrabne nawoje tkanin i dzianin o długości 10mb do 12mb które wytwarzamy samodzielnie poprzez dzielenie dużych fabrycznych rolek i nawijanie na mniejsze nawoje tkanin., są to tzw składki które może nabyć także Klient detaliczny. Zapraszamy do naszego sklepu w Bytomiu ul. Żołnierza Polskiego 13 oraz do outletu tkanin w Dąbrowie Górniczej ul. 11 Listopada 1, dla amatorów zakupów online polecić możemy serwis online w którym sprzedajemy Tkaniny Cukiereczki oraz Stoki Tkanin.  Tkaniny dzianiny online.