Skup tkanin tapicerskich

Współpraca ze skupem tkanin to coraz bardziej korzystne rozwiązanie dla firm meblowych i szwalni, które chcą spieniężyć zapasy zalegających w magazynie materiałów, zrobić w nim porządek i oczywiście, cieszyć się zastrzykiem znacznej gotówki.

Oferta skupu tkanin

Nasza firma od wielu już lat skupuje tkaniny i dzianiny, nie tylko odzieżowe. Skup tkanin tapicerskich to obszerna część naszej działalności. Kupujemy tkaniny na rolkach, z nadwyżek magazynowych, produkcyjnych, z licytacji, zwrotów konsumenckich. Mogą to być w tkaniny w niepełnych metrażach, w opakowaniach zastępczych, bez kompletnych metek oryginalnych i bez specyfikacji materiałowej.

Nie skupujemy odpadów czyli skrawków, ścinek, wykrojów.. Naszą ofertę kierujemy do dużych firm meblowych których zapasy liczyć można w tonach i które chcą upłynnić tego rodzaju towar i tekstylia.

Warunki współpracy

Nasz skup tkanin tapicerskich działa na terenie całego kraju, dojeżdżamy wszędzie tam gdzie spełnione jest minimum logistyczne 1 tona tkanin. Dysponujemy własnym transportem jednak jeśli sprzedający dostarczy nam swoje nadwyżki materiałów meblowych zwracamy koszty dostawy.

Odbiór nadwyżek tkanin tapicerskich

Minimalne i preferowane ilości

Interesują nas ilości powyżej 5 ton tkanin co pozwala na efektywniejsze wykorzystanie zasobów transportowych i magazynowych. Mniejsze ilości tkanin skupujemy na zasadzie łączenia dwóch różnych małych odbiorów z okolicy, minimalna ilość to tona.

Materiały Tapicerskie

Jakie są zalety zbycia swoich nadwyżek towaru

Współpraca ze skupem tkanin pozwala firmom na sprzedaż tkanin tapicerskich w jednej dużej partii towarowej tzw stok i lepsze zagospodarowanie przestrzeni magazynowej. Inne zalety to:

Zapraszamy do współpracy! Dzięki elastycznym warunkom, szerokiemu obszarowi działalności oraz efektywnemu procesowi odbioru i płatności, współpraca przebiega sprawnie, z korzyścią dla obu stron. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

www.skup-tkanin.pl