https://stoki-tkanin.v.1cart.eu/pl/offer Tkaniny Bieliźniane, Andropol, tkaniny obrusowe, tkaniny na serwety, obrusy, tkaniny na konfekcję stołową, serwetki bankietowe, tkaniny bawełniane, tkaniny poliestrowe, tanie tkaniny - Sprzedaż Tkanin - RHMix

Szeroka gama tkanin bieżnikowych:

Kilka zdań o szlachetnych tkaninach bawełnianych z wszechstronnym, wielokierunkowym przeznaczeniem - od pościelowego, przez obrusowe i dekoracyjno-użytkowe, aż po odzieżowe. Punktem łączącym tę różnorodną gamę tkanin jest znany polski producent tkanin- Andropol.

Prezentujemy tutaj cały wachlarz gatunków, splotów, kolorystyki i wzorów oraz wykończenia: od perkalu, kretonu, popeliny, do satyny i adamaszku; niektóre egzemplarze mogą pochwalić elegancką, "woskową" apreturą. Pod względem kolorystyki i wzoru każdy znajdzie coś dla siebie w morzu wzorów graficznych, drobnych i masywnych, dziecięcych, zwierzakowych i gładkich, jednolitych.

Jedną z charakterystycznych pozycji w outlecie tkanin są szeroko rozumiane tkaniny obrusowe - z przeznaczeniem przede wszystkim na obrusy oraz serwety bankietowe. Produkty w znakomitej większości odznaczają się żakardowym splotem diagonalnym (twillowym), posiadają mereżkę oddzielającą poszczególne elementy, obrusy i serwetki. Bawełniane tkaniny obrusowe ze względu na splot i wytrzymałość włókien oraz bardzo niską cenę znakomicie sprawdzą się jako tkaniny o jeszcze innym przeznaczeniu, np. leżakowe, a także dla producentów odzieży pracowniczej jako półprodukt do szycia rękawic, fartuchów oraz innych elementów ubrań roboczych.

Oferta stanowi doskonałą okazję dla sklepów do poszerzenia swojego asortymentu, dla restauratorów do zaopatrzenia się w konfekcję stołową w najniższych możliwych cenach oraz dla osób prywatnych do nabycia znanych tkanin polskiego producenta tkanin Andropol. 

Kolejną propozycją są tkaniny bawełniane (w przeważającej większości 100%!), głównie o splocie płóciennym i satynowym. Tego typu wyroby tekstylne otwierają drzwi do niezliczonych możliwości szyciowych: zgodnie z założeniem producenta, sprawdzą się idealnie w przeznaczeniu pościelowym: poszwy na kołdry (i pierzyny!) oraz poduszki, prześcieradła itd.

Ze względu na uniwersalność gatunkową, mnogość kolorów i wzorów, przewiewność i chłonność, a także przekonujący, naturalny skład nadadzą się również na inne elementy użytkowe, a nawet części odzieży codziennej lub służbowej:

Jak to bywa w przypadku tkanin iście bawełnianych - produkty łatwo ulegają gnieceniu, za to na szczęście sprawnie współpracują z żelazkiem. Satyny bawełniane polecamy prać w 40ºC, a klasyczne, proste płótna - w 60ºC.

Tkaniny obrusowe w outlecie tkanin są już dostępne. Z przeznaczeniem również na serwety bankietowe. Oferta nie tylko dla sklepów i restauratorów ale również dla odbiorców indywidualnych. Tkaniny obrusowe do zaopatrzenia się w konfekcję stołową w niższych niż gdziekolwiek cenach. Krajowy znany producent Andropol. Bawełniane tkaniny obrusowe w róznych szerokościach: 52 cm, 90 cm, 100 cm. Mix kolorów. Skład 50% bawełna - 50% poliester, gramatura 210 g/m2.

Tkaniny bawełniane 50 - 100% z firmy Andropol. Zastosowanie: sukienki, bluzki, konfekcja pościelowa.

Zapraszamy do obejrzenia galerii tkanin bieźniach.