Oferta

Serwis Stoki Tkanin Online, tutaj znajdziesz materiały w dużych partiach towarowych na kilogramy. Do wyboru: tkaniny naturalne, syntetyczne, mieszane. Również bawełna, len, stoki tkanin wełnianych, poliestrowych, akrylowych. wiskozowe. Można znaleźć też dzianiny bawełniane na kilogramy, poliestrowe, akrylowe, wiskozowe i elastanowe.

Stoki tkanin

W serwisiie Tanie Tkaniny Stoki sprzedawane są materiały na paletach lub w pudłach paletowych. Stok to kilkaset kg. Idealne rozwiązanie dla firm szyjących, odborców hurtowych, szwalni. 

Ceny

Ceny stoków zależne są od asortymentu i wielkości stoku. Można tutaj znaleźć materiały po 3 zł za kilogram co w przeliczeniu na metry daje cenę 1 zł za metr. Oferta nie jest powtarzalna więc warto podejmować decyzje zakupowe w miarę szybko ponieważ druga okazja na oglądany stok tkanin może się nie powtórzyć. Stoki występują zazwyczaj w jednym egzemplarzu.

Tanie Tkaniny  Online to doskonałe miejsce, aby kupić tkaniny i dzianiny w najniższych cenach za kilogram. Dodatkowo wygodna dostawa to gwarancja, że znajdziesz w tym sklepie wszystko, czego potrzebujesz.

Oto kilka dodatkowych informacji, które warto uwzględnić w treści o sklepie Tanie Tkanin Stoki:

Oferta sklepu online, kliknij po więcej informacji, obejrzyj, sprawdź i zamów online.