Oferta sklepu

Sklep Tanie Tkaniny, tutaj znajdziesz materiały na każdy pomysł. Prywatnie i biznesowo. Tkaniny naturalne, syntetyczne, mieszane. Ortaliony i tapicerskie. Ubraniowe i roletowe. Pełna gama, tkaniny bawełniane, lniane, wełniane, poliestrowe, akrylowe, wiskozowe. Również dzianiny dresowe bawełniane, poliamidki, poliestrowe i wiskozowe. Pełna gama tkanin i dzianin o różnym zastosowaniu.

Ceny

W sklepie tkaniny i dzianiny sprzedawane są na składkach po 10 metrów co pozwala zastosować ceny hurtowe dla włascicieli sklepów jak i dla klientów indywidualnych. Ogólnie jest to idealna oferta dla, szwalni, dekoratorni, zakładów szyjących małych i dużych. Ceny kształtują się na poziomie 8 zł za metr biezący.

 

Sklep Tanie Tkaniny to naprawdę niskie ceny. Materiały dostępne są w cenach hurtowych, i dlatego są niższe o nawet o 70% od tkanin sprzedawanych w innych sklepach z tkaninami, zarówno stacjonarnych jak i online.

Sklep Tanie Tkaniny  online to serwis w którym trzeba robić zakupy. Szeroka oferta, atrakcyjne ceny i wygodna dostawa to gwarancja, że znajdziesz u nas wszystko, co jest potrzebne do prowadzenia własnego sklepu z materiałami.