Działalność naszego sklepu w Bytomiu rozpoczęliśmy w 2008r. Asortyment który zaproponowaliśmy od pierwszych dni działalności sprawił ze sklep  zyskiwał z dnia na dzień coraz więcej klientów. Zadowolonych i zauroczonych klientów, naszymi niskimi cenami oraz ciekawym i niespotykanym do tej pory asortymentem. Był to czas kiedy mieliśmy nawiązaną współpracę z wieloma hurtowniami tkanin indyjskich, włoskich oraz polskich. W dalszej kolejności nawiązaliśmy współpracę z polskimi producentami tkanin i dzianin. W naszej ofercie od zawsze były i są zarówno tkaniny szlachetne jak len, bawełna, wełna, jedwab, mieszanki lnu i bawełny, mieszanki wełny z elaną czyli elanowełna lub elanobawełna.

Do sklepu w Bytomiu z pod szyldu Tanie Tkaniny dostarczaliśmy co tydzień tkaniny i dzianiny o bogatej kolorystyce, wzornictwie i specyficznej urodzie, tzw Tkaniny Cukiereczki. mimo, że w krótkim czasie nasza firma rozwinęła się do kilkunastu oddziałów w Polsce, sklep w Bytomiu był zawsze i jest naszym wiodącym sklepem pod względem sprzedaży i pozyskiwania klientów. Nasi klienci to nie tylko pasjonaci szycia i krawiectwa na skale biznesową ale także osoby indywidualne, które zauważyły możliwość taniego i niepowtarzalnego designu różnych dostępnych u nas asortymentów. Tkaniny i dzianiny oraz cały nasz asortyment tkanin tapicerskich sprowadzaliśmy i sprowadzamy do dziś z pominięciem hurtowni tkanin i importerów tkanin i dzianin, dzięki czemu nasze ceny są zdecydowanie niskie i nie mające sobie równych w branży.

Slogan Tanie Tkaniny został przez nas wprowadzony już w latach 90 tych kiedy nasza firma pojawiła sie na rynku i zadomowiła w branży tkaniny - dzianiny. Nasz asortyment tkanin i dzianin jest niepowtarzalny właśnie dlatego, że nie jest zamawiany w hurtowniach tkanin w których zaopatruje się większość sklepów. Duża część naszych produktów pochodzi z fabryk włoskich, indyjskich, indonezyjskich. Wykupujemy duże cało kontenerowe partie tkanin a to umożliwia nam utrzymać stale umiarkowane ceny i ciekawe różnorodne wzornictwo. Na chwile obecną sklep w Bytomiu ma się całkiem dobrze a naszą ofertę wzbogaciliśmy w serwisie www.sklep-tanie-tkaniny.pl.

Nasza stała oferta dla Klientów to niska cena, niepowtarzalność wzorów i rodzajów tkanin, nie sezonowa sprzedaż co oznacza, że w maju dostępne są u nas tkaniny nie tylko letnie ale też asortyment tkanin jesiennych a w listopadzie nie skupiamy się na sprzedaży tkanin z kolekcji jesień - zima ale posiadamy w swojej ofercie także tkaniny takie jak żorżeta, tiul, szyfon, woal, cienka bawełna, len, sztuczny i prawdziwy jedwab. Oprócz tkanin i dzianin odzieżowych posiadamy niezwykle szeroką ofertę tkanin tapicerskich na obicia mebli, na narzuty, posiadamy tkaniny dekoracyjne do wystroju wnętrz, do szycia poduszek dekoracyjnych i innych dekoracji.

Zarówno w sklepach stacjonarnych z tkaninami jak i w sklepach online pod szyldem Tanie Tkaniny oferujemy ceny detaliczne dla Klientów indywidualnych jak i ceny hurtowe dla sklepów, pracowni szyjących, zakładów krawieckich itp. Do hurtu oferujemy małe i zgrabne nawoje tkanin i dzianin o długości 10mb do 12mb które wytwarzamy samodzielnie poprzez dzielenie dużych fabrycznych rolek i nawijanie na mniejsze nawoje tkanin są to tzw składki, które może nabyć także Klient detaliczny. Zapraszamy do naszego sklepu w Bytomiu ul. Żołnierza Polskiego 13

Punt BytomPunkt Bytom


Sklep Tanie Tkaniny

ul. Żołnierza Polskiego 13, Bytom 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku

w godzinach od 12.00 do 16.00

Tel: 781-297-823

Prowadzimy sprzedaż w cenach detalicznych.

Akceptujemy karty płatnicze.

Wystawiamy faktury.

Galeria nie jest ofertą handlową i nie przedstawia aktualnej oferty.